header img

 

GDPR

Vážení obchodní přátelé,

Dne 25. 5. 2018 se stalo účinným nařízení EP a Rady EU č.2016/679 ze dne 27. 4. 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES.

V současné době již zpracováváme Vaše osobní údaje na základě oprávněného zájmu a v souladu s dosud platnou legislativou, popřípadě na základě Vámi dobrovolně sdělených údajů, které jste nám v minulosti předali. Jedená se o: Vaše jméno a příjmení, telefonní číslo, emailovou adresu, adresu provozovny nebo sídla. Dáváme tímto na vědomí, že Vaše osobní údaje nyní zpracováváme v souladu s výše uvedenou legislativou, manuálně i
automatizovaně. Vaše údaje používáme na základě oprávněného zájmu a to především proto, abychom vyřídili objednávku, zajistili logistické služby a případně zaslali nové nabídky a produkty. Základem oprávněného zájmu je naše snaha poskytnout Vám co nejširší nabídku našich produktů a zlepšovat tak náš obchodní vztah.

Pokud nechcete naše nabídky, produkty dostávat případně nechcete s námi dále spolupracovat, můžete se kdykoliv odhlásit a našeho informačního systému, a to emailem na adrese: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo poštou na adresu našeho sídla. Pro odhlášení uvádějte prosím Vaše jméno, příjmení, telefonní číslo a emailovou adresu, abychom mohli Váš pokyn ověřit.

Rovněž můžete požádat o přístup k Vašim osobním údajům, o jejich úpravu, doplnění nebo
vznesení námitky, a to stejným způsobem, jako u odhlášení.

S pozdravem
Ing. Bittengl František
ENER-TRANS s.r.o.